O nás – rodinná výrobna – pelmeně, vareniky, manty…

Jak to vůbec začalo? Pocházíme ze Sibiře, lepení pelmeňů v rodinném kruhu je naší tradicí, kterou si předáváme z generace na generaci. Pořád stejné, pořád dobré pelmeně nás nikdy neodradily od toho, abychom zlenivěli a začali je kupovat, ani na trhu jsme nikdy nenašli nešizenou kvalitu.

Tato situace nás již před více jak patnácti lety přiměla k tomu, začít dělat domácí pelmeně pro naše známé či pro vybrané, spřátelené obchody. Vždy jen z nejlepšího masa a ručně vyráběné. Zpětná vazba byla tehdy tak pozitivní, že jsme roku 2012 vybudovali provozovnu v pražských Holešovicích, se všemi dokumenty, hygienickými požadavky… Zde vyrábíme produkty, které lidem chutnají a na které jsme hrdí!

OCHUTNEJTE naše pelmeně a pochopíte, obzvlášť pokud srovnáte s jinými. Do masové náplně nepřidáváme nic jiného, než to, co tam patří: maso, cibuli, koření. Maso vybíráme pečlivě z kvalitních českých chovů a farem, mouku do těsta z českých mlýnů.

Pelmeně v posledních letech díky automatizované produkci utrpěly na kvalitě. Jsme rádi, že pro vás můžeme dělat tu kvalitu, jakou jste mnozí mohli znát z dob, kdy ještě svět neznal populární éčka, sóju a náhražky.

RUČNÍ PRÁCE – naše výrobky jsou ručně lepené. Nemáme žádné velké automatické stroje chrlící stovky pelmeňů rovnou do sáčků. Vše je zcela „podomácku“ – každý pelmeň je ručně naplněn a ručně slepen. Tady by platilo známé rčení „preferujeme kvalitu před kvantitou“. Mnozí tomu nechtějí věřit, nicméně můžete se přesvědčit sami – vezměte sáček a podívejte se na jednotlivé pelmeně – každý je jiný, jelikož každý z nás, kdo je lepí má trochu jiný styl.

Chceme navrátit pelmeně, manty, vareniky nebo chinkali na váš jídelní stůl jako tradiční jídlo, s kterým se nemusíte stydět pohostit svou návštěvu, ba naopak – všichni to ocení a každý si najde to své.

Nabízíme Vám nejkvalitnější produkt této kategorie na českém trhu. Věříme, že zaručeně potěší vaše chuťové buňky a prospěje zdraví.

Přejeme dobrou chuť!